Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.,
ul. Gen. Chłapowskiego 36 64-010 Krzywiń

Bieg Liry opis imprezy

Super User

III Bieg Liry na 10 km, Disco Summer Festival - Sportowo muzyczne zakończenie wakacji w Krzywinu.

1 Września 2018 odbędzie się wyjątkowa impreza sportowo- muzyczna której organizatorem jest Wytwórnia Pasz Lira.

Po roku przerwy Bieg Liry wraca w nowej odsłonie z jeszcze większą ilością atrakcji.

Od godzin porannych królować będzie sport kiedy to wystartują dzieci w wieku 1-15lat w Biegu z Chrupką. Dzieci będą otrzymywać koszulki w pakietach startowych i medale na mecie, a dla najlepszych przygotowano nagrody. Biegi dziecięce będą po raz pierwszy gościć przy okazji Biegu Liry Co ważne dzięki wsparciu firmy Lira udział dzieci w biegach jest bezpłatny .

 Na godz 11.00 zaplanowano start biegu głównego na 10 km, który będzie przebiegał ulicą Chłapowskiego w Krzywiniu i malowniczą, lekko pofałdowaną trasą w kierunku Lubinia.

Bieg zakończy ceremonia nagradzania najlepszych biegaczy, a także tradycyjny już podczas biegu Liry konkurs dla zawodników z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Zawodnicy po zakończonych zmaganiach będą mogli posilić się w bogatej strefie finiszera.

Po emocjach sportowych przyjdzie czas na zabawę muzyczną podczas Disco Summer Festival  gdzie wystąpią gwiazdy z Polski i Europy Mario Bischin, Black Biceps, Spontan, Eratox. Wstep na koncert jest bezpłatny.

Patronat nad biegiem objęli Burmistrz Krzywinia Jacek Nowak i Starosta Powiatu Kościańskiego Bernard Turski.

Organizatorem Biegu Liry jest Wytwórnia Pasz Lira, a partnerami w organizacji są firmy Beniu Sport I PonoKai Sport & Event znani z organizacji takich zawodów jak ChampionMan Duathlon Czempiń, Triathlon Soplicowo czy Bieg Fartucha.

Emocje sportowe i doskonała muzyczna zabawa gwarantowane !!!

Kategoria: