Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.,
ul. Gen. Chłapowskiego 36 64-010 Krzywiń

696 032 097
biuro@ponokai.pl

Bieg Liry opis imprezy

Super User

IV Bieg Liry na 10 km. Sportowe zakończenie wakacji w Krzywiniu.

31 sierpnia 2019 odbędzie się sportowe wydarzenie, którego organizatorem jest Wytwórnia Pasz Lira.

Od godzin porannych królować będzie sport kiedy to wystartują dzieci w wieku 1-15lat w Biegu z Chrupką. Dla dzieci przygotowane są gadżety niespodzianki, na mecie będzie na nich czekać  pamiątkowy medal, a dla najlepszych przygotowano nagrody. Biegi dziecięce po raz drugi będą gościć przy okazji Biegu Liry Co ważne dzięki wsparciu firmy Lira udział dzieci w biegach jest bezpłatny .

Na godz 11.00 zaplanowano start biegu głównego na 10 km, który będzie przebiegał ulicą Chłapowskiego w Krzywiniu i malowniczą, lekko pofałdowaną trasą w kierunku Lubinia.

Bieg zakończy ceremonia nagradzania najlepszych biegaczy, a także tradycyjny już podczas biegu Liry konkurs dla zawodników z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Zawodnicy po zakończonych zmaganiach będą mogli posilić się w bogatej strefie finiszera.

Patronat nad biegiem objęli Burmistrz Krzywinia Jacek Nowak i Starosta Powiatu Kościańskiego Henryk Bartoszewski.

Organizatorem Biegu Liry jest Wytwórnia Pasz Lira, a partnerami w organizacji są firmy Beniu Sport I PonoKai Sport & Event znani z organizacji takich zawodów jak ChampionMan Duathlon Czempiń, Triathlon Soplicowo czy Bieg Fartucha.

Emocje sportowe i doskonała rodzinna atmosfera gwarantowane !!!

Kategoria: